Coaching komunikacji

Uczymy wszystkich bez względu na wiek! Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Oferta

-Coaching komunikacji

Komunikacja biznesowa

Komunikacja interpersonalna to przedmiot, który powinien na stałe być wpisany w cursus każdej edukacji. Proponujemy zajęcia zarówno dla młodzieży szkolnej jak i dla dorosłych pracujących w szeroko pojętym biznesie.

Zajmujemy się:

-mową ciała

-stylami komunikacji

-umiejętnościami współpracy

-prezentacją 

-publicznymi wystąpieniami

-aktywnym słuchaniem

-przekazywaniem informacji zwrotnej

-Coaching komunikacji

Budowanie wizerunku

Proponujemy krótkie zajęcia teoretyczne i warsztaty z komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Ćwiczymy mowę ciała, skuteczne komunikowanie swoich celów i informacji oraz pisanie krótkich tekstów argumentacyjno – informacyjnych.

Nasi słuchacze podkreślają swoje indywidualne i niepowtarzalne atuty.

-Coaching komunikacji

Negocjacje

Negocjacji można uczyć się przez całe życie. Proponujemy warsztaty tematyczne skierowane na efektywność wszystkich etapów negocjacji.

Uczymy przygotowania się do negocjacji oraz skutecznych zachowań podczas rozmów i wymian negocjacyjnych. Większość zajęć jest prowadzona metodą projektową.

-Coaching komunikacji

Debaty i retoryka

W kulturze anglosaskiej umiejętność prowadzenia debat jest tak oczywista jak czytanie czy pisanie. Nasi słuchacze uczą się budowania argumentacji, jej przeprowadzania i wyciągania wniosków z wymiany zdań.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, czekamy na kontakt. 

Obserwuj nas

Masz pytania?

Czekamy na Twoją wiadomość!

Podanie danych i wysłanie formularza kontaktowego (lub poczty elektronicznej) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt w celu przedstawienia oferty produktów i usług Administratora i przetwarzanie danych osobowych w tym celu, zgodnie z art. 6 1lit. a RODO. Administratorem danych jest Studio Dicendi Dominika Chorosz-Piotrowicz, ul. Namysłowska 2a m. 61, Warszawa, 03-454. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności i regulamin

Odtwórz wideo
Call Now Button