O nas

Poznajmy się blizej.

STUDIO DICENDI to nowoczesna szkoła online, w której zajmujemy się komunikacją na wszelkich jej płaszczyznach:

Nauczanie i doskonalenie znajomości języków obcych. Na początku uczymy mówić i pisać proste przekazy typu maile, sms-y, a następnie rozwijamy te kompetencje, dostosowując proces do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. Od początku zanurzamy Cię w autentycznym języku z mediów, filmów i codziennych rozmów.

Budowanie własnego wizerunku: ćwiczenia z komunikacji werbalnej i niewerbalnej, niezwykle pomocne w poszukiwaniu klientów, pracy czy zdawaniu egzaminów ustnych.

Warsztaty z negocjacji. Prowadzenie profesjonalnej dyskusji, wymiany zdań czy przekonywanie do swoich racji jest potrzebne codziennie.

Praca nad własnym Mindfulness.

Odtwórz wideo

Kim jestem?

Moje trzy dyplomy: filologii romańskiej, stosowanych nauk społecznych oraz zarządzania odzwierciedlają moje trzy pasje zawodowe: języki obce, negocjacje, komunikację w ujęciu interkulturowym.

W swoim codziennym dwujęzycznym życiu odkrywam tajniki komunikacji międzyludzkiej.

Na co dzień tłumaczę i piszę teksty w kilku językach, uczę języków obcych: francuski, hiszpański i polski oraz prowadzę warsztaty negocjacyjne i prospołeczne.

Dominika Chorosz-Piotrowicz
Właściciel Studia Dicendi

Autorka książek:

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, czekamy na kontakt. 

Obserwuj nas

Masz pytania?

Czekamy na Twoją wiadomość!

Podanie danych i wysłanie formularza kontaktowego (lub poczty elektronicznej) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt w celu przedstawienia oferty produktów i usług Administratora i przetwarzanie danych osobowych w tym celu, zgodnie z art. 6 1lit. a RODO. Administratorem danych jest Studio Dicendi Dominika Chorosz-Piotrowicz, ul. Namysłowska 2a m. 61, Warszawa, 03-454. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności i regulamin

Odtwórz wideo
Call Now Button